Adres : Esentepe, Hikaye Sk. No: 7, 34394 ŞİŞLİ/İSTANBUL

Firmamızı Tanıyın.

Biz Kimiz?

Kaliteli. Güvenilir. Profesyonel.

Sektördeki yolculuğuna 2014 yılında başlayan Kamera Kulübü, teknik malzeme kiralama hizmetleri, grafik filmleri yapım hizmeti, Kişisel-Kurumsal tanıtım filmleri, kurgu, color, dijital, sinema, reklam, yapım ve prodüksiyon alanlarında hizmet vermektedir. Reklam, sinema ve dizi sektörü için çalışanlar, katalog çekimleri yapanlar, ekipmanları yüksek yatırım maliyetleriyle bünyesinde tutmak istemeyen yapım firmaları, sizlerin uzman çözüm ortağınız olmak için hazırız. Sektördeki tüm yenilikleri takip ederek, ekipman kataloğumuzu her türlü gereksinime yanıt verecek durumda tutmanın yanı sıra, ekipmanları kullanan operatörlerimizi de sektörün en iyisi olmaya aday olarak yetiştirmeye devam ediyoruz.

 

"Kamera Kulübü" Ailesi Olarak;

Misyonumuz


Misyonumuz, müşterilerimizle “Proje Ortaklığı” anlayışı ile ilişkiler kurarak, beklentileri doğrultusunda isteklerine en uygun ve en üst kalite standartlarında ürün ve hizmetler üretmek amacıyla yol arkadaşlığı yapmaktır.

Vizyonumuz


Öncelikle Türk televizyonculuğunda, daha sonra da yurtdışı televizyonculuk sektöründe ün salarak, sektörde öncü olan güvenilir ve öncelikli tercih edilen bir şirket olmaktır.